Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Dizi Önerileri | Yeni Ve Eski, Yabancı Ve Yerli Dizi Önerileri
eşkiya dunyaya hukumdar olmaz dizisi
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Dizinin Konusu : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz; aksiyon,devlet ve mafya dizisidir. Filmin başrol oyuncusu Hızı, genç yaştan beri yeraltı dünyasının içindedir. Bu dünyanın içinde büyümüş olan Hızır yaşadığı dünyanın ne demek olduğunu da çok iyi bilmektedir. Zirveye giden basamakları tek tek çıkmaktadır. Hızır yeraltı dünyasının en büyüklerinden biri olur. Yeraltı dünyasına göre hareket etse de suçsuz insanlara haksızlık yapmamaya çalışır. Yaptığı işlere kefaret olsun diye de sık sık hayır işlerinde bulunur. Hızır polis teşkilatının dikkatini çeker. Hızır’ın iki seçeneği vardır.Devletle işbirliği yapıp yeraltı dünyasının en tepesine oturmak yada müebbette mahkum olmak.

Yazarın Yorumu


Vallaha kardeşim erkeği, kadını herkes bu diziyi izliyecek o kadar 🙂 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başladımı direk bilgisayardan kalkıyorum televizyonun karşısında kuruluyorum. Bir Raci Şaşmaz klasiği…

 

Bir önceki Dizi Önerisi olan Doctor Who başlıklı Dizi Önerimizide okumanızı öneririz.


Diziyi Puanlamaya Ne Dersin ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, puan: 4,50 )

Yazar Hakkında

DiziProfu
Bol dizi izleyen dizi izlerken cips ve kola tüketen sık sık ev halkından laf yiyen dizimanya.

Yorum Yap

 • Hüseyin gökhan

  Serkan aydın aykırı yollarına sarkısı çalınabilir

 • Selim Yolciyev

  Unalin Davutdan daha guclu oldugunu, Unalin devlet icinde adamlari oldugunu, MOSSADin Unala tam destegini, Ceylani Meryemden ustun yapin, sonu nazli gibi olmasin, yani tarih kendinj tekrarlamasin.
  Unal masayi yeniden yonetmeli, bunun icin masanin en guclu dusmanini kendisi yok etmeli

 • şenol gülen

  Masada toplanan babaların her birinin yanına genç ünlü oyuncular yerleştirilip daha aktiv iş bitirecek roller verilebilir bu benim önerim.

 • Hakan akay

  Bu şekil devlet senderum vurgu vs babında derken bazı doneler oturmamış ve çok fazla çok aşırı basitlesmis dizi bu şekil hiçbir anlam teşkil etmiyor birşeyler vurgu ediliyorsa yani devletse devleti gücünü çok güzel vurgula şayet iş dünyası gibi yasa büyük insan gibi insan Sa vurgu güçsüz bırakıp soğutma sayın org .yön.

 • Musa Özdemir

  Harika ve doyulmayan birdizi soluksuz izliyorum .ama birazdaha aksiyon

 • eray can

  meryemin göğüslerini kapatın görmekten bıktık

 • Murat sen

  Dizi mukemmel kacirmiyorum ama bu ulkede usta isimler var Kenan Kalav buyuk isim olur seyircininde ozledigi isim Oktay kaynarca kenan Kalav mukemmel olur

Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?