#Game Of Thrones Çekilişi Açıklandı - Dizi Önerileri | Yeni Ve Eski, Yabancı Ve Yerli Dizi Önerileri
Taht Oyuları Kitap Serisi
#Game Of Thrones Çekilişi Açıklandı

Dizinin Konusu :

Yazarın Yorumu


06.11.2015 tarhinde gerçekleştirdiğimiz http://dizionerileri.com/buyuk-cekilis-game-of-thrones-kitap-serisini-hediye-ediyoruz/ çekilşinde takipçilerimize Game Of Thrones dizisinin kitaplarını çekiliş ile hediye edeceğimizi söylemiştik.

Ve işte açıklama yapma günü geldi 602 kişinin katıldığı çekilişimizi kazanan Özcan Bayram olmuştur. Bu  yönde açıklama yapılmadı ancak sitemizde paylaşımları beğenen veya yorum yapanlar bizimle etkileşimde kalanlar çekileşe 2 şer defa eklendiler ve iki katılım hakkı kazandılar.

Bu çekilişi kazanan arkadaşımız ile iletişime geçilecek ve hediyesi Aras Kargo ile adres bilgilerine gönderilecektir. Kendisine ulaşılmaması halinde yeni bir çekiliş düzenlenecektir.

Bu çekilişi kazanamadınız diye lütfen üzülmeyin çünkü sürekli yeni ve farklı çekilişlerimiz ile sizlere kazandırmaya devam edeceğiz.

Yeni bir çekiliş yapmayı düşünüyoruz ancak hala karar veremedik sizce Baskılı T-shirt mi hediye edelim yoksa tekrar Kitap çekilişimi yapalım aşşağıdaki tablodan oylamaya katılabilirsiniz ek olarak başka bir isteğiniz olursa yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

 

Bir önceki Dizi Önerisi olan Filinta başlıklı Dizi Önerimizide okumanızı öneririz.


Diziyi Puanlamaya Ne Dersin ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Yazar Hakkında

DiziProfu
Bol dizi izleyen dizi izlerken cips ve kola tüketen sık sık ev halkından laf yiyen dizimanya.

Yorum Yap

Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?