Paramparça - Dizi Önerileri | Yeni Ve Eski, Yabancı Ve Yerli Dizi Önerileri
Param Parça Dizisi
Paramparça

Dizinin Konusu : Yine Star Tv'nin başarılı yapımlarından biri olan Paramparça dizisi benim ve halkın dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Bundan yıllar önce bir hastanede çocukların karışmasıyla iki ayrı çocuk aslında olmaları gereken asıl dünyadan uzakta ve asıl yaşamaları gereken yaşantının tam terine sahip olurlar. Biri çok zengin olması gerekirken karnını zor doyuran bir aileye düşerken diğeri ise yatlar, katlar sahibi bir aileye sahip olur. Bu olay yıllar sonra açığa çıkınca iki tarafta kendi çocukları sandığı ve bu güne kadar yetiştirdikleri çocuklarından ayrılmak istemezler ancak tabi ki öz çocuklarından da ayrılmak istemezler. İşte bu karmaşanın içerisinde hayatları paramparça hale gelir.

Yazarın Yorumu


Hiç düşündünüz mü ? Şuan sahip olduğunuz aile aslında başka birine aitse ve sizin aileniz de başkalarıysa belki konum olarak yüksek veya daha düşük olabilir ama doğru ailenizi bulup kavuşanız bile aynı samimiyet, aynı sevgi, aynı şevkat olacakmıdır ?Paramparça dizisinde ben şunu beğenmedim klasik olmuş zengin-fakir bunun yerine daha farklı olabilirdi örnek olarak milletvekili-bakan, bakkal-market, kasap-doktor gibi yine zıt veya as üslü olan farklılıklar kullanılabilirdi ama yinede dramatik sahneleri ile göz dolduruyor.

Bir önceki Dizi Önerisi olan Kiralık AŞK başlıklı Dizi Önerimizide okumanızı öneririz.


Diziyi Puanlamaya Ne Dersin ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Yazar Hakkında

DiziProfu
Bol dizi izleyen dizi izlerken cips ve kola tüketen sık sık ev halkından laf yiyen dizimanya.

Yorum Yap

 • Dizi İzler

  Yerli Diziler içinden Paramparça güzeldir ama DiziProfu öneriyorsa 🙂

 • Semih

  Dram Dizileri den en çok Paramparça seviyorum diğerleri boş.

 • Erhan

  Türk Dizileri den en çok Paramparça seviyorum diğerleri boş.

 • Rıza

  çaylar benden diziler DiziProfu dan 🙂

 • Bayram

  DiziProfu eline sağlık

 • Fatih

  DiziProfu eline sağlık

 • Bayram

  Türk Dizileri türünde çok manyak dizi

 • Gül Sönmez

  Merhaba gerçekten zevkle severek başından beri takip ettiğimiz güzel bir dizi. Malesef iki baş oyuncunu sürtüşmesi yüzünden bizi diziden uzaklaştırmaya başladınız. Hele birde Cihan Dilara ya dönecekmiş söylentisi tam soğuttu. Yani şunu tadında devam ettirmek için yeni bir Gülseren bulup direkt diziye soksanız olmaz mı sanki? Şimdi Cihan Dilara ya ısınma turu , Özkan da Gülseren e ısınma turu atıyor. Yani ricamız şunun tadını kaçırmayın. Dikkate alırsanız seviniriz.

Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?