Z Nation - Dizi Önerileri | Yeni Ve Eski, Yabancı Ve Yerli Dizi Önerileri
Z-Nation
Z Nation

Dizinin Konusu :  Zombi virüsünün yayılması ve tüm dünyayı kaplamasının ardından sadece bir gurub insan kalmıştır o gurubun içerisinde ise 1 kişinin kanı zombi virüsüne karşı bağışıklık göstemektedir. Sağlam kalan son laboratuvar da kanı incelenerek virüs için çözüm üretilecektir ancak bu laboratuvar tam 300 kilometre uzaktadır ve bu yol üzerinde onları bir çok süpriz  ve bela beklemektedir.

Yazarın Yorumu


Z Nation

 

Henüz başlamamışken bile  hikayesiyle ve fragmanlarıyla insanı tav eden bu dizi sabırsızlıkla bekleniyordu. Günümüzde artan Zombi Dizileri nin Ve Korku Dizileri nin insana izlerken zevk vermesi ve sürükleyici olması nedeniyle tüm dizi yazarları daha çok Korku Dizileri, Bilim Kurgu Dizileri Ve Polisiye Dizileri yazmaya başlamıştır. Ancak yeni diziler den farklı bir dizi bu.

 

The Walking Dead’ı önceki konumuzda tanıtmıştık o diziyi izleyenler bilirki The Walking Dead dizisinde korkudan çok sürükleyici ve aksiyonlu sahneler var. Ama tam olarak Zombi Dizisi adını taşıyabilecek ve kan dolu Korku Dolu bir dizi olacağa benzeyen Z Nation dizisi benim gibi dizi severlerin dikkatini çekti ve sabırsızlandırdı.

 

Z Nation Dizisi 2014 yılında 12 Eylül Cuma günü yayına başladı ve o zamandan bu yana yeni bölümleriyle devam ediyor.

 

Bir önceki Dizi Önerisi olan Merlin başlıklı Dizi Önerimizide okumanızı öneririz.


Diziyi Puanlamaya Ne Dersin ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, puan: 5,00 )

Yazar Hakkında

DiziProfu
Bol dizi izleyen dizi izlerken cips ve kola tüketen sık sık ev halkından laf yiyen dizimanya.

Yorum Yap

  • diziyin güzelligini nasıl anlatayım bilmiyorumki 😀 süper film ya

Dizi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?